Pomoc techniczna DETOX ZERO®

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czym jest DETOX ZERO® ?

Jest to napój bez kalorii, bez cukru i słodzików, bez konserwantów. Pierwszy na świecie ekologiczny, w pełni naturalny i innowacyjny 3-fazowy detoks bez żadnych kalorii. Został stworzony w oparciu o skrupulatną analizę działania każdego ze składników użytych do jego produkcji.

3-fazowa kuracja to nie tylko detoks, ale kompletny cykl : 1-faza DETOX ZERO® Deep Detox w efektywny sposób pomaga oczyścić cały organizm od środka. 2- faza DETOX ZERO® Recharge to remineralizacja oraz regeneracja ciała, która pojawia się zaraz przed zastrzykiem energii i stabilizatorem efektu oczyszczania, czyli 3-fazą DETOX ZERO® Vitality. 

DETOX ZERO® nie jest zamiennikiem zrównoważonej diety, jednak jest idealnym dodatkiem wspomagającym odchudzanie.

 Jak działa DETOX ZERO®?

Zalecana jest 24 dniowa, 3-fazowa kuracja oczyszczająca, można też wybrać Mini kurację, tj. 12 dni.

– Program rozpoczynamy od 12 dni Deep Detox – jedna butelka 300 ml dziennie, który w efektywny sposób pomaga oczyścić cały organizm od środka. Napój polecamy wypić do godziny 12:00.
– Następnie 6 dni Recharge – jedna butelka 300 ml dziennie, która remineralizuje oraz regeneruje ciał0, pić ją można o dowolnej porze.
– Ostatni etap to Vitality, czyli zastrzyk energii i stabilizator efektu oczyszczania.

Dla wersji „mini” kuracji 6 butelki Deep Detox, 3 butelki Recharge, 3 butelki Vitality.

Co jest w DETOX ZERO® ?

Zapisz

Co znajdę w paczce od DETOX ZERO® ?

W wersji 24 dniowej : 12 butelek DETOX ZERO® Deep Detox, 6 butelek DETOX ZERO® Recharge oraz 6 butelek DETOX ZERO® Vitality.

W wersji „mini” 12 dniowej : 6 butelek DETOX ZERO® Deep Detox, 3 butelki DETOX ZERO® Recharge oraz 3 butelki DETOX ZERO® Vitality

*każda butelka = 300 ml

Którą kurację zamówić? 

Formuła 24 dniowa 3-fazowej kuracji jest optymalnym wyborem i jest najskuteczniejsza, co potwierdza 94 % naszych klientów, którzy poleciliby nasz produkt znajomym. Istnieje też możliwość zamówienia „mini kuracji” tj. 12 dniowej kuracji, aby przetestować produkt.

Czy mogę zamówić napoje pojedynczo? 

Oczywiście każdą z trzech odmian DETOX ZERO® można zamówić osobno. Są to napoje w 100 % ekologiczne w pełni naturalne, więc ich spożywanie jest całkowicie bezpieczne. Wiele naszych klientów poza kuracją zamawia odrębnie napoje z gamy, które preferuje. Minimalne zamówienie to 6 sztuk jednego smaku.

Jak pić DETOX ZERO®? 

Zalecamy spożywać jedną butelkę dziennie. DETOX ZERO® Deep Detox do południa, DETOX ZERO® Recharge oraz DETOX ZERO® Vitality najlepiej do godziny 16.00. Wynika to z zawartości teiny i mateiny w napoju, która może w przypadku osób wrażliwych powodować problemy z zaśnięciem.

Jak często powtarzać detoks? 

Wszystko zależy od trybu życia, samopoczucia, a nawet czy żyje się w środowisku zanieczyszczonym czy nie. Bardzo korzystny okres na detoks to zmiany pór roku. Większość naszych klientów kurację 24-dniową stosuje 3 do 5 razy w roku, wspomagając się miedzy czasie DETOX ZERO® Vitality, który to można pić bez limitu. My zalecamy przerwy 15 dniowe między pełnymi 24-dniowymi kuracjami, w trakcie której jak wspomniano wyżej można pić codziennie DETOX ZERO® Vitality.

Czemu DETOX ZERO® Vitatlity można pić bez limitu ? 

Bogactwo składników Vitality działa stabilizująco i podtrzymuje efekt kuracji oczyszczającej. Dodaje sił witalnych, wzmacnia system odpornościowy, ma działanie odmładzające, zmniejsza apetyt.

Jak pić DETOX ZERO®? 

Zalecamy spożywać jedną butelkę dziennie. DETOX ZERO® Deep Detox do południa, DETOX ZERO® Recharge oraz DETOX ZERO® Vitality najlepiej do godziny 16.00. Wynika to z zawartości teiny i mateiny w napoju, która może w przypadku osób wrażliwych powodować problemy z zaśnięciem.

Jakie kroki trzeba podjąć przed rozpoczęciem kuracji DETOX ZERO®? 

Kobiety w ciąży oraz karmiące, osoby leczące poważne schorzenia oraz dzieci poniżej 15 roku życia powinny skonsultować się z lekarzem przed zakupem kuracji DETOX ZERO®. Składniki zawarte w napojach są 100 % ekologiczne i bezpieczne, ale w związku z wysoką zawartością teiny mogą mieć w rzadkich przypadkach silne działanie, lub osłabiać działanie lekarstw.

Pamiętaj, że DETOX ZERO® nie jest dietą, jedz zdrowo i ciesz się świetnym samopoczuciem.

Czy występują skutki uboczne? 

DETOX ZERO® powstało w 100 % ekologicznych i bezpiecznych składników. Normalnym jest w rzadkich przypadkach ból głowy w fazie DETOX ZERO® Deep Detox, jest to faza oczyszczania i usuwania toksyn, więc jest to zjawisko naturalne.

Czy mężczyźni mogą pić DETOX ZERO®? 

Oczywiście ! Wszyscy mogą pić DETOX ZERO® i przeprowadzić 3-fazową kurację napojami. Dzieci poniżej 15 roku życia powinny skonsultować się z lekarzem przed zakupem kuracji DETOX ZERO®.

2016-2017 © Detox Zero®